Grappig, ik heb vol uitzicht op één van die masten vanuit m’n kantoor op het Raadhuisplein.
Ik kan zo te zien geen afbeeldingen uploaden, vreemd, maargoed: https://imgshare.io/images/2020/10/23/mast-haren.jpg
En bij de Beatrixoord is inderdaad ook nog deze opstelling te vinden.
KPN heeft hier inderdaad nog wat te doen. Vodafone heeft op deze plek zoals je al door had veel meer oempf in Haren. 4G in Haren is opzich redelijk te doen. Maar in de winkels in Haren knal je direct terug naar 3G2100 (logisch).
Het gekke is dat ik op het kantoor vaak terug ga naar 3G900, die niet vanaf het Raadhuisplein komt, maar volgens mij bij de A28 vandaan.
Ook bij Kornhorn hangt er nog een 3G2100 mast in de hoogspanningsmast tegen Doezum aan. 4G is daar ook redelijk, maar in Kornhorn zelf knal je in een woning/gebouw ook weer terug naar 3G, wat daar merkbaar langzaam is, iedereen hangt op die 3G mast. Overigens, met alle providers is het bereik daar niet al te best; dat KPN daar dus nog werkbaar 3G heeft is dan wel weer fijn.
Hnm