In de nieuwe update van het antenneregister van de t-mobile is met het uploaden naar antennekaart iets fout gegaan.
Zendmast tussen Zwolle - Wijhe Oost staat bijvoorbeeld wel in het antenneregister 4G maar wordt niet weergeven bij antennekaart gaat om zendmast 8131PK.
Details
Soort
LTE
Woonplaats
Wijhe
Datum plaatsing
29-01-2010
Datum ingebruikname
18-07-2017
Hoofdsoort
LTE
Small cell
Gemeente
Olst-Wijhe
X
207320
Y
493250
Postcode
8131PK
Id
1459388285
Antennedetails (klik op onderstaande gegevens voor meer informatie)
Ha fijn dat je het laat weten. Het was me inderdaad al opgevallen dat een aantal locaties om een mysterieuze reden waren verdwenen en ik gaf zelf het antenneregister de schuld. Maar het lijkt er nu inderdaad op dat aan mijn kant iets misgaat. Ik ga het oplossen!
Wat is er aan de hand met de nieuwe updates van T-mobile? Ene update zijn locaties uitgeschakeld en dan volgende update weer ingeschakeld. Daarnaast zie ik dat band 38 op heel veel locaties verdwijnt (foutje?) Op heel veel locaties zie je dat ze van een volle spectrum terug gaan naar 3 frequenties. Ik vind de laatste update erg verwarrend.
Alle Ericsson updates tot nu toe doen geen B38 meer. Dat klopt.
Ook door de Ericsson updates zijn sommige sites ‘opnieuw’ standaard aangezet. Met minder banden even tijdelijk.
Waardoor bij de volgende updates weer alles aanstaat.
De verdwenen sites lijkt echt een issue te zijn bij T-Mobile. Maar bugs in het antenneregister zijn niet uit te sluiten.
Ja met Ericsson rollen ze (nog) geen b38 uit, dus die verdwijnen inderdaad. Als er van alles verdwijnt aan sites of banden is dat wel een probleem van T-Mobile. Wanneer een nieuwe Ericsson live komt is meteen vanaf dag 1 al het spectrum online, in tegenstelling tot hoe dat bij Huawei ging. Dus als je sites ziet waar banden missen is dat een fout van T-Mobile.